Bagus untuk Diketahui

Tarikh Hari dalam minggu Acara
14/02/21 Sunday 💝Hari Valentine
17/02/21 Wednesday Rabu Abu
20/03/21 Saturday ☀️Ekuinoks Mac
20/03/21 Saturday World Cleanup Day
1/04/21 Thursday 😉Hari April Fool
3/04/21 Saturday Sabtu Suci
4/04/21 Sunday Easter
5/04/21 Monday Isnin Easter
7/04/21 Wednesday 🍎Hari Kesihatan Sedunia
8/05/21 Saturday ✌️Hari Kemenangan di Eropah
9/05/21 Sunday 👩Hari Ibu
20/06/21 Sunday 👨Hari Bapa
21/06/21 Monday ☀️Solstis Jun
13/08/21 Friday 🤞Jumaat ke-13
22/09/21 Wednesday ☀️Ekuinoks September
24/10/21 Sunday 🇺🇳Hari Pertubuhan Bangsa-Bangsa Bersatu
31/10/21 Sunday 🎃Halloween
21/12/21 Tuesday ☀️Solstis Disember
28/12/21 Tuesday Pembunuhan Orang-Orang Tak Berdosa
31/12/21 Friday 🎆Malam tahun baru