Cuti

Tarikh Tarikh Hari dalam minggu Acara Lokasi
1/01/21 ... Friday Hari Tahun Baru Kuala Lumpur, Labuan, Melaka, Negeri Sembilan, Pahang, Perak Darul Ridzuan, Pulau Pinang, Putrajaya, Sabah, Sarawak, Selangor (Kuala Lumpur, Labuan, Melaka, Negeri Sembilan, Pahang, Perak Darul Ridzuan, Pulau Pinang, Putrajaya, Sabah, Sarawak, Selangor)
14/01/21 ... Thursday Hari Keputeraan Yang di-Pertuan Besar Negeri Sembilan Negeri Sembilan (Negeri Sembilan)
1/02/21 ... Monday Hari Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Labuan, Putrajaya (Kuala Lumpur, Labuan, Putrajaya)
11/02/21 - 12/02/21 ... Thursday - Friday 🐉Tahun Baru Cina ...
4/03/21 ... Thursday Hari Ulang Tahun Pertabalan Sultan Terengganu Terengganu (Terengganu)
11/03/21 27 Rajab, 1442 Thursday Israk dan Mikraj Kedah, Negeri Sembilan, Perlis, Terengganu (Kedah, Negeri Sembilan, Perlis, Terengganu)
23/03/21 ... Tuesday Hari Keputeraan Sultan Johor Johor (Johor)
2/04/21 ... Friday Jumaat Agung Sabah, Sarawak (Sabah, Sarawak)
13/04/21 ... Tuesday Awal Ramadan Johor, Kedah, Melaka (Johor, Kedah, Melaka)
15/04/21 ... Thursday Hari Perisytiharan Bandar Melaka sebagai Bandaraya Bersejarah Melaka (Melaka)
26/04/21 ... Monday Hari Keputeraan Sultan Terengganu Terengganu (Terengganu)
29/04/21 17 Ramadan, 1442 Thursday Hari Nuzul Al-Quran Kelantan, Kuala Lumpur, Labuan, Pahang, Perak Darul Ridzuan, Perlis, Pulau Pinang, Putrajaya, Selangor, Terengganu (Kelantan, Kuala Lumpur, Labuan, Pahang, Perak Darul Ridzuan, Perlis, Pulau Pinang, Putrajaya, Selangor, Terengganu)
1/05/21 ... Saturday Hari Pekerja ...
7/05/21 ... Friday Hari Hol Pahang Pahang (Pahang)
13/05/21 - 14/05/21 ... Thursday - Friday Hari Raya Puasa ...
30/05/21 - 31/05/21 ... Sunday - Monday Pesta Kaamatan Labuan, Sabah (Labuan, Sabah)
1/06/21 - 2/06/21 ... Tuesday - Wednesday Perayaan Hari Gawai Dayak Sarawak (Sarawak)
7/06/21 ... Monday Hari Keputeraan Yang di-Pertuan Agong ...
20/06/21 ... Sunday Hari Keputeraan Sultan Kedah Kedah (Kedah)
7/07/21 ... Wednesday Hari Ulang Tahun Perisytiharan Tapak Warisan Dunia Pulau Pinang (Pulau Pinang)
10/07/21 ... Saturday Hari Jadi Yang di-Pertua Negeri Pulau Pinang Pulau Pinang (Pulau Pinang)
17/07/21 ... Saturday Hari Keputeraan Raja Perlis Perlis (Perlis)
19/07/21 ... Monday Hari Arafah Terengganu (Terengganu)
20/07/21 ... Tuesday Hari Raya Qurban (hari pertama) ...
21/07/21 ... Wednesday Hari Raya Qurban (hari kedua) Kedah, Kelantan, Perlis, Terengganu (Kedah, Kelantan, Perlis, Terengganu)
22/07/21 ... Thursday Hari Kemerdekaan Sarawak Sarawak (Sarawak)
30/07/21 ... Friday Hari Keputeraan Sultan Pahang Pahang (Pahang)
10/08/21 ... Tuesday Awal Muharram ...
24/08/21 ... Tuesday Hari Jadi Yang di-Pertua Negeri Melaka Melaka (Melaka)
31/08/21 ... Tuesday Hari Kebangsaan ...
14/09/21 6 Safar, 1443 Tuesday Hari Hol Almarhum Sultan Iskandar Johor (Johor)
16/09/21 ... Thursday Hari Malaysia ...
2/10/21 ... Saturday Hari Jadi Yang di-Pertua Negeri Sabah Sabah (Sabah)
9/10/21 ... Saturday Hari Jadi Yang di-Pertua Negeri Sarawak Sarawak (Sarawak)
19/10/21 12 Rabi' al-Awwal I, 1443 Tuesday Hari Keputeraan Nabi Muhammad (Maulidur Rasul) ...
5/11/21 ... Friday Hari Keputeraan Sultan Perak Perak Darul Ridzuan (Perak Darul Ridzuan)
11/11/21 - 12/11/21 ... Thursday - Friday Hari Keputeraan Sultan Kelantan Kelantan (Kelantan)
11/12/21 ... Saturday Hari Keputeraan Sultan Selangor Selangor (Selangor)
24/12/21 ... Friday 🎄Hari Sebelum Krismas Sabah (Sabah)
25/12/21 ... Saturday Krismas ...