Verta Žinoti

Data Savaitės diena Įvykis
2021-01-06 Wednesday Epiphany
2021-02-14 Sunday 💝Valentino diena
2021-02-17 Wednesday Pelenų diena
2021-03-08 Monday 👭Tarptautinė moters diena
2021-03-20 Saturday ☀️Pavasario lygiadienis
2021-03-28 Sunday 🕒Prasideda vasaros laikas Europoje
2021-04-01 Thursday 😉Melagių diena
2021-04-07 Wednesday 🍎Pasaulinė sveikatos diena
2021-05-02 Sunday 👩Motinos diena
2021-05-09 Sunday ✌️Pergalės diena
2021-05-13 Thursday Pirmoji Šeštinių diena
2021-06-21 Monday ☀️Vasaros saulėgrįža
2021-06-21 Monday Vasarvidis
2021-08-13 Friday 🤞13 d., Penktadienis
2021-09-22 Wednesday ☀️Rudens lygiadienis
2021-10-24 Sunday 🇺🇳Jungtinių Tautų diena
2021-10-31 Sunday 🎃Helovinas
2021-10-31 Sunday 🕒Vasaros laikas Europoje baigiasi
2021-11-28 Sunday Advento sekmadienis
2021-12-08 Wednesday Nekaltas Marijos prasidėjimas
2021-12-21 Tuesday ☀️Žiemos saulėgrįža
2021-12-31 Friday 🎆Naujųjų metų vakaras